سلام هموطن خوبی خوشید خدا را شکر

اگر شما هم جز و کسانی هستید که معتقدند بسیاری از آقایان بیش ازاندازه به دوستانشان اهمیت می دهند ، حتما پیمان را فراموش کرده اید ! برای او هیچ چیزمهمتر از خانواده اش نیست واز همین بابت در گروه مردهای خانواده دوست قرار می گیرد . بنابر این بعید است زمانیکه خانواده اش به او نیاز دارند ، پیمان را در جمع دوستانش پیدا کنید . ( خدا را شکر ) چنانچه خیال آقا پیمان از خانواده وامنیت داخلی آن راحت باشد ، آنوقت می تواند به کسان دیگری که در اطرافش هستند توجه کند . البته معمولا هم اطراف پیمان پراست از کسانی که جذب شخصیت مهربان. ملایم او می شوند . (چه خوب ) علاوه برانها ، رفتار مودبانه و سیاستمدار نه پیمان نیز به او کمک می کند تا در موقعیتهایی که با مردم سروکاردارد موفق شود . بنابر این شغلهایی مانند مددکاری اجتماعی کاملا برای اومناسب هستند. کسانی که با پیمان در ارتباطند با دیدن صبرومهربانی خاصش به راحتی به او اعتماد می کنند وسفره دلشان را پیش او می گشایند . مساما در این شرایط کسی نمی تواند مانند پیمان با علا قمندی تمام به مشکلات دیگران گوش دهد ، آنها را درک وبا آنها همدردی کند.... متاسفانه با وجود صداقت ودرستکاری دایمی پیمان ، زندگی او همیشه تحت تاثیر یک نقطه ضعف کلی اش قرار دارد : پیمان اعتماد به نفس کافی برای برخورد ورویارویی با مشکلا ت ومسایل جدید را ندارد ودر نتیجه از آنها به شدت گریزان است .(ای داد بیداد ) بنابر این اگر می بینید پیمان آنچه قرار بوده یک ماه پیش انجام دهدرا هنوز شروع نکرده ، بدانید موضوع از چه قراراست (راست گفته ؟ ) اگر چه پیمان بسیار جدی وقاطع است وشم اقتصادی خوبی نیز دارد ، اماشغل تجارت به هیج وجه برایش مناسب نیست . وسعی کنید هر طور شده فکر تجارت را از ذهن آقا پیمان پاک کنید ( امیدوارم آقا پیمان در هر شغلی که هست موفق باشد )

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابوالفضل

با عرض سلام و احترام: تو جلسات نقد وبلاگی يه پيمان داريم درست به مانند پيمان نامبرده شده... به واقع او نيز اعتماد به نفس کافی ندارد... در فرصت موجود و به فراخور حال و توفيقم گشت کوتاهی در سرای با صفايتان زدم و کلی مشعوف از اين همه زيبايی. خدا خيرتان دهد اگر توفيق و رخصتی باشد کماکان مزاحم خواهم بود. ايام به کام و موفق باشيد.

یه دوست

سلام دوست عزیز شما می توانید رایگان سایت خود را در دایرکتوری کاملا فارسی ما ثبت کنید این کار به شما کمک می کند تا در موتور های جستجو اعتبار بیشتری کسب کنید منتظر حضور شما هستیم اگر با چگونگی ثبت لینک مشکلی داشتید به ادرس زیر بروید http://dir-link.com/page.php?id=news اینکار در راستای همایت از ایرانیان صورت گرفته تا بتوانیم خود را به جهانیان معرفی کنیم دوست خوبم به امید فردایی که ایران و ایرانیان در جهان وب جایگاه اصلی خود را پیدا کنند سوالی بود با من تماس بگیرید ای دی من vahid_sarhadi2002 موفق باشید

نيما هومن

سلام مهربونترين نگاه ... ممنون از حضور سبزت در اين زمستون عاشق

مجيد

و شما : ای گوش هایی که تنها گفتن های کلمه دار را می شنوید ! پس از این جز سکوت سخنی نخواهم گفت. و شما : ای چشمهایی که تنها صفحات سیاه را می خوانید ! پس از این جز سطور سپید نخواهم نوشت. و شما : ای کسانی که هرگاه حضور دارم بیشترم تا آنگاه که غایبم... پس از این مرا کمتر خواهید دید !! ما که نفهميديم میشه رو پيمان حسلب کرد یا نه!۱

مجيد

و شما : ای گوش هایی که تنها گفتن های کلمه دار را می شنوید ! پس از این جز سکوت سخنی نخواهم گفت. و شما : ای چشمهایی که تنها صفحات سیاه را می خوانید ! پس از این جز سطور سپید نخواهم نوشت. و شما : ای کسانی که هرگاه حضور دارم بیشترم تا آنگاه که غایبم... پس از این مرا کمتر خواهید دید !!

مجيد

دعا يادتون نره موفق و سربلند باشيددددددد

jassi

زماني که شايسته عزيزانتان است به آنها اختصاص دهيد زيرا هرگز نميتوان اين امور را به وقت ديگري واگذا

آفرين

به تار دل زدم پود رهایی به آب دیده رنگ آشنایی چو ساز شادی و غم ساز کردند ندیدم خوشتر از سوز جدایی بتول طبسی کاخکی